آموزش شوهرداری

خانه » بلاگ » آموزش شوهرداری

فهرست عناوین

آموزش شوهرداری-گام اول

 آموزش شوهرداری-گام اول: باعث پیشرفت شوهرتان بشوید!

در این مقاله میخواهیم به این موضوع بپردازیم که نقش زنان در پیشرفت فردی و شغلی شوهرانشان چقدر جدی و مهم است. در اینجا می خواهم زنان را مود خطاب قرار بدهم.شما می توانید به همسر خود کمک کنید تا هدف خود در زندگی را پیدا کنند.

 

نخستین گام ها به سوی موفقیت

آموزش شوهرداری-گام اول : نخستین گام برای کمک به شوهرتان این است که او را ترغیب کنید تا هدف خود را مشخص کند. نگذارید بی هدف و گیج هر روز به کاری بپردازد و ماجراجویی کند.

 

چگونه باعث موفقیت شوهرم شوم؟

آموزش شوهرداری-گام اول :برای شما و شوهرتان موفقیت چه معنایی دارد؟ پول ، شهرت ، محبوبیت ، امنیت و آرامش ، خدمت به دیگران ، قدرت ، شغل رضایت بخش یا ….؟
همیشه به یاد داشته باشید که موفقیت برای هر کس معنا و مفهوم خاصی دارد.بنابراین با همسر خود بنشینید و فکر کنید  که از زندگی خود چه می خواهید و آرزوها و اهداقتان چیست و برای رسیدن به آنها چه امکاناتی در اختیار دارید.

اهمیت تعیین اهداف در پیشرفت زندگی

آموزش شوهرداری-گام اول : خیلی ها خستند که تلاش میکنند و درس می خوانند اما همیگی آنها موفق نمی شوند. من فکر میکنم تفاوت عمده ی انسان های موفق با دیگران این است که آنها می دانند چه می خواهند و به کجا می روند. بی هدفی بزرگترین عامل شکست ماست.افرادی که بدون هدف و بدون مطالعه وارد شغلی می شوند یا بدون برنامه ی قبلی و آمادگی لازم پیوند زناشویی با کسی می بندند معمولا بازیچه ی دست حوادث زندگی می شوند.

“داشتن هدف هر چند ساده و ابتدایی شرط اصلی و اساسی برای خوشبختی یک زن و شوهر است”

آموزش شوهرداری-گام اول
آموزش شوهرداری-گام اول

 آموزش شوهرداری-گام اول: باعث پیشرفت شوهرتان بشوید!

پیشنهاد من به شما این است که برای آینده ی خود و همسرتان برنامه ریزی کنید. حداقل برای پنج سال آینده تان به مشورت با یکدیگر بپردازید. مثلا بگویید: “در پنج سال آینده، شوهرم باید فلان مدرک را بگیرد ، من باید به او کمک کنم تا به تناسب اندام برسد و با سلامتی کامل زندگی کند. در این مدت خودم هم باید یک زبان خارجی یاد بگیرم و ورزش کنم…”

این مقاله در گام اول در مورد این موضوع نوشته شد، با گام های بعدی در آموزش شوهرداری با ما همراه باشید. در آخر برای عزیزانی که اطلاعات بیشتری در این زمینه می خواهند کتاب آیین همسرداری نوشته ی دروتی کانگی را  معرفی میکنم.

مقاله کتاب آیین همسرداری را در اینجا بخوانید

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید