چرا زنان می خواهند کنترل زندگی را بر عهده بگیرند؟

چرا زنان می خواهند کنترل زندگی را بر عهده بگیرند؟

در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم که چرا زنان می خواهند کنترل زندگی را بر عهده بگیرند؟ چرا زن ها احساس می کنند که حتما باید درباره ی تمام مسائل مربوط به همسرشان صحبت کنند؟چرا زن ها از برنامه ریزی لذت می برند؟

خانم ها مبتکر و خلاق هستند

خانم دوست دارند که همسرشان بداند که زنان مبتکر و خلاق هستند. خلاقیت و ابتکار در طبیعت زنان است زنان زندگی دهنده هستند!این قدرت زندگی بخش هنگامی که مادر می شوندو کودکی را به دنیا می آورند کاملا مشهود است.اما زنان چه بچه دار بشوند چه نشوند به عنوان یک زن همیشه سرچشمه زندگی هستند.

چگونه خانم ها خلق می کنند

خانم ها دوست دارند زیبایی،احترام،ارتباط و عشقی را که قبلا وجود نداشتع به وجود بیاورند خانم ها با انجام این کار احساس  انجام وظیفه و کمال می کنند.

 • مطلع می شوند که یکی از دوستان به شهرشان آمده و بلافاصله برنامه ی یک مهمانی غیرمنتظره را برای دیدن او ترتیب می دهند
 • تعطیلات آخر هفته را کاملا آزاد هستید بلافاصله در آخرین لحظه یک گشت و تفرج در خارج شهر را با همسرشان یا نامزدشان ترتیب می دهند
 • یک میز کوچک می خرند و آن را در گوشه ای از اتاق می گذارند که قبلا خالی بوده و روی آن چند قاب عکس یا یک گلدان پر از گل می گذارند با این کار به یک فضای خالی جذابیت و روح می بخشند.

آقایان دچار سوءتفاهم می شوند

خلاقیت خانم ها،میل به کنترل و تسلط بر کارها و دستور دادن از طرف مردان تلقی می شود

به یاد داشته باشید که در اکثر امور زن نمی خواهد به شما بگوید چه کار کنید،بلکه شما را در جریان پیشنهاداتش درباره ی برنامه ریزی برای تعطیلات معرفی یک دکتر جدید و یا تزیین اتاق پذیرایی و … می گذارد

این شدت انرژی خلاقش را حالت تسلط تعبیر نکنید. او روحیه ی تهاجمی ندارد،بلکه  با ذوقی خاص بدون آن که بخواهد شما را کنترل کند به شما اهمیت می دهد.

کارهایی که آقایان می توانند انجام دهند

 • وقتی حس می کنید همسرتان می خواهد شما را کنترل کند، از خود بپرسید: قصدش از انجام این کار چیست؟ اگر کمی تامل کنید متوجه می شوید که جواب این سوال در درون شماست:او این کار را می کند چون مرا دوست دارد او می خواهد کاری جالب یا برنامه ای خوشایند طراحی کندقصدش کنترل من نیست

منظور من این نیست که تمام زنان این گونه هستند اما اکثر مواقع مردانی که هیچ مشکلی با همسرشان ندارند احساس می کنندکه تحت کنترل قرار گرفته اند.

 • سعی کنید به جای آنکه از کارهای او ایراد بگیرید آنها را ناشی از طبیعت خلاقشان بدانید.

 

Comments (4)
Add Comment
 • آموزش کسب و کار اینترنتی

  درود بر استاد رئوفی عزیز

  مقاله خیلی خوبی بود امیدوام همیشه بهترین مقاله ها را برای ما بنویسید

  • سبحان رئوفی

   سلام به شما عزیز
   تبریک میگم که به دنبال یادگیری هستید
   ممنونم که نظرتون رو گفتید

 • آموزش وردپرس

  سلام
  مواردی که در این مقاله فرمودید برای من بسیار کاربردی بود
  از شما متشکرم