غریزه قهرمان، راهی که مرد خود را مطیع خود می کنید

خانه » بلاگ » غریزه قهرمان، راهی که مرد خود را مطیع خود می کنید

فهرست عناوین

احتمالاً تاکنون در مورد غریزه قهرمان چیزهایی شنیده باشید یا شاید هم چیزی در مورد آن نشنیده باشید. این‌یک مفهوم جذاب و عالی در روانشناسی رابطه است که به گفته برخی از روان­شناسان، کلید عاشق شدن یک مرد و متعهد شدن به یک رابطه طولانی‌مدت را به همراه دارد.اما غریزه قهرمان چیست؟ آیا قانونی در آن وجود دارد؟ و چگونه می‌تواند در رابطه با همسرتان به شما کمک کند؟

در این مقاله قصد داریم:

در مورد آنچه غریزه قهرمان به شما ارائه می­دهد بپردازیم.

توضیح می‌دهیم که چرا مردان باید احساس کنند که قهرمان هستند (نکته: این ریشه در زیست‌شناسی ما دارد).

نشان می‌دهد چگونه می‌توانید آن را در همسر خود تحریک کنید.

هدف ما در این مقاله ساده است: هر آنچه را که باید در مورد غریزه قهرمان بدانید به شما ‌بگوییم. بدون حاشیه  بدون اغراق فقط یک توضیح بسیار کاربردی از غریزه قهرمان و اینکه چگونه می‌تواند به شما در رابطه کمک کند خواهیم پرداخت.

غریزه قهرمان، راهی که مرد خود را مطیع خود می کنید

غریزه قهرمان چیست؟

قهرمان کسی است که شجاع باشد ، مورد تحسین مردم قرار گیرد و کارهای بزرگی برای مردم انجام دهد. آن‌ها در مواجهه با چالش‌هایی که توسط یک مرد عادی قابل حل نیست ، شجاعت و مهارت بالایی دارند.

بااین‌حال ، به‌طورکلی ، همه ما می‌خواهیم مانند یک قهرمان باشیم یا می‌خواهیم آن “غریزه قهرمان” را در خود داشته باشیم. برای مردان ، عمیق‌ترین آرزوی آن‌ها این است که احساس کنند قهرمان زندگی خود هستند یا احساس می‌کنند زنانی که به آن‌ها جذب می‌شوند بسیار نیازمند آن‌ها هستند و برای زنان ، آن‌ها دوست دارند کارهای قهرمانانه انجام دهند ،برای مردان این‌یک شرط نیست اما برای آن‌ها به‌عنوان یک ادراک بسیار قوی است.

وقتی به یک قهرمان فکر می‌کنیم ، فیلم‌های هالیوودی را تصور می‌کنیم ، جایی که قهرمان اصلی را مردی می‌دانند که روزها را سپری  می‌کند و مشکلات مردم را حل می­کند. قهرمان مردم را نجات می‌دهد و حتی عشق خود را از خطرات موجود در فیلم محافظت می‌کند. در پایان ، او موردعلاقه همه است.

چرا درک غریزه قهرمان مرد شما مهم است؟

اگر می‌خواهید مرد خود را عاشق خود کنید یا می‌خواهید در یک رابطه  او را متعهد به خود کنید  و یا او را فردی حرف گوش کن کنید نباید این موضوع  را نادیده بگیرید. این به دنبال جذاب بودن ، یا رابطه جنسی از عشق زیاد نیست. اگر باعث نمی‌شوید که او بهترین انسان زندگی خود ، یک قهرمان باشد ، ممکن است او به شما وفادار نباشد و یا در رابطه زناشویی خود دچار مشکل شوید.

همه مردان می‌دانند که آن‌ها یک غریزه قهرمان در درون خوددارند. این در فرهنگ  و در خون ما است.

جیمز بائر ، مربی روابط ، می‌گوید هر زمان که او مربیگری مردان را بر عهده داشته است ، چنین برداشت کرده است  که مردان می‌خواهند احساس کنند برای زنانشان مهم هستند. به‌عبارت‌دیگر ، آن‌ها می‌خواستند مانند یک قهرمان باشند تا عشق زنان خود را دریافت کنند.

جیمز معتقد بود که اگر زنی نتواند غریزه قهرمان را در مرد خود هدایت کند ، همیشه احساس خلأ می‌کند. بنابراین ، در این مقاله به  چندین  روش برای  دست‌کاری و قلقلک غریزه قهرمان اشاره‌کرده‌ایم:

او به خودش فکر می‌کند ، و شما به او فکر می‌کنید.

“دوستت دارم” گفتن­ های او دیگر منطقی نیست.

او از تعهد در قبال شما پرهیز خواهد کرد.

او وقتی با شما است خودش نیست.

شما می‌خواهید به آن ضربه بزنید حتی اگر رابطه شما به‌پایان رسیده باشد.

راه‌هایی برای شروع غریزه قهرمان در مرد شما

بنابراین ، اگر ایده کوچکی در تحریک غریزه قهرمان داشته باشید ، می‌توانید همین مسئله را در مرد خود تحریک کنید.

احتمالاً شما تصویری از قهرمان بودن در ذهن خود دارید.

همان‌طور که در فیلم‌های هالیوودی می‌بینید همه‌جا یک قهرمان وجود دارد. آیا مردان عادی می‌خواهند یک شنل بپوشند و کل شهرها را از شر افراد شرور نجات دهند مانند آنچه در این فیلم‌ها می‌بینیم؟ آیا تبدیل مرد شما به یک ابرقهرمان کلید تحریک محبت او نسبت به شما است؟

نه دقیقاً.

غریزه قهرمان کمتر در مورد  فیلم‌های هالیوودی است و بیشتر در مورد اصرار اساسی بیولوژیکی است که مردان باید احساس نیاز و خواستن کنند.طبق غریزه قهرمان ، مردان سه چیز اساسی در زندگی دارند:

داشتن یک زندگی معنادار و احساس قدردانی از تلاش‌های او

تأمین نیازهای خانواده ، دوستان و به‌خصوص شریک زندگی عاشقانه‌اش

در میان اطرافیانش احترام داشته باشد.

اگر هرزمانی را با مردی گذرانده باشید ، فوراً متوجه خواهید شد که این‌ سه مورد برای او  منطقی است. مردان به هر شکل و اندازه‌ای که باشند، این ۳ اصرار روان‌شناختی در همه آن‌ها  مشترک است. حقیقت ساده این است که مرد شما لزوماً نمی‌خواهد قهرمان  فیلم‌های اکشن باشد. اما او تمایل بیولوژیکی دارد که برای زن زندگی‌اش قهرمان شود.

چرا او می‌خواهد قهرمان شما باشد؟

وقتی یک پسر عاشق می‌شود ، به‌طور طبیعی از علاقه و عشقش محافظت می‌کند. این روانشناسی اساسی در مردان است. وقتی با یک دوست مشاجره شدید می‌کند ، او طبیعتاً طرف شمارا می‌گیرد. وقتی از جاده عبور می‌کنید ، او خود را  به سمت ترافیک می‌برد تا از شما محافظت کند.

او نمی‌تواند کمک نکند

زمانی که  او بپذیرد شمارا به هر دلیلی دوست دارد، ترسی در درون خود احساس می‌کند و نمی‌تواند اقدامات خود را که می‌خواهد از شما محافظت کند  را کنترل کند.یک مطالعه منتشرشده در مجله  روانشناسی در آمریکا نشان می‌دهد که تستوسترون مرد باعث می‌شود آن‌ها از امنیت و سلامت همسر خود محافظت کنند.

شاید او با کلمات به شما نگفته باشد که شمارا دوست دارد. اما شما آن را در هر کاری که می‌کند می‌بینید. شما آن را در نوع نگاه او به شما می‌بینید. شما آن را در نحوه عملکرد او در اطراف خود مشاهده می‌کنید.او آن را با ساده‌ترین حرکاتی نشان می‌دهد که شمارا از عمیق‌ترین روش‌ها لمس می‌کند.

چه کسی اصطلاح “غریزه قهرمان” را ابداع کرد؟

جیمز بائر اصطلاح “غریزه قهرمان” را در کتاب پرفروش خود ، وسواس مخفی معرفی کرد.جیمز یک روانشناس روابط است که با هزاران زن و مرد همکاری کرده است تا به تقویت روابط آن‌ها کمک کند.جیمز بامطالعه دقیق پویایی روابط مشتری‌های خود و تحقیق در مورد روانشناسی مردان ، چیزی را کشف کرد که به عقیده وی کلید یک رابطه سعادتمندانه است: تحریک غریزه قهرمان در مردان که می‌تواند روابط را پویا و عالی کند.

نکته اصلی در مورد غریزه قهرمان این است: به‌جای اینکه احساس کنید مرد شما احساس غیرضروری بودن و غیر مهم بودن می‌کند ، باید او را از احساس نیاز خود پرکنید.این بدان معنا نیست که زنان باید ضعیف باشند. اگرچه ممکن است به قهرمان احتیاج نداشته باشید ، اما مردی را می‌خواهید که احساس یک قهرمان را داشته باشد.

مرد شما احتمالاً می‌داند که می‌توانید بیشتر کارها را به‌تنهایی انجام دهید و احتمالاً او به خاطر آن به شما احترام می‌گذارد.اما اجازه ‌دهید هرچند وقت یک‌بار مسئولیت شما را بر عهده بگیرد و اصرار بیولوژیکی خود را برای رسیدن به قهرمانی را برای شما برآورده کند ، این کار هیچ ضرری ندارد.

او می‌خواهد پشت و پناه شما باشد.

او می‌خواهد سنگ زیربنا برای شما باشد. فقط کافی است بگذارید هرچند وقت یک‌بار او این‌گونه باشد. گزینه دیگر این است اگر  مردی که در رابطه‌ای قرار دارد غریزه قهرمان او تحریک نشود احتمال اینکه در آن رابطه بماند بسیار کم است. اگر با مردی هستید که می‌خواهید تمام عمر با اوباشید ، آیا افتخار خودکفایی بی‌دریغ شما ارزش از دست دادن این رابطه را دارد؟

ما چنین فکری نمی‌کنیم.

چیزی که ما در مورد غریزه قهرمان فکر می‌کنیم این است که هر مردی غریزه قهرمان زیادی را در خود می‌بیند. همه مردان ذاتاً علاقه‌مند به معنا ، احترام و تأمین نیازهای مردم هستند. ما می‌خواهیم خود را وقف چیزها و افرادی کنیم که برای ما مهم هستند.ما می‌دانیم که قطعاً این کار را می‌کنیم.

جیمز بائر می‌گوید:من علاقه زیادی به روانشناسی ، بودیسم و فلسفه شرق دارم. من حتی کتاب‌هایی در مورد بودیسم و ذهن آگاهی نوشته‌ام. من دوست ندارم تمام شب بنوشم ، نمی‌دانم چگونه لاستیک ماشین را تعویض کنم ، و در زندگی خود هرگز به یک ابزار قدرت دست نزده‌ام.

اما وقتی صحبت از رابطه می‌شود ، می‌خواهم قهرمان همسرم باشم. در حقیقت ، اگر زنی نتواند از غریزه قهرمان من استفاده کند ، رابطه ما خیلی طولانی نخواهد شد.همه مردان همان غریزه اولیه رادارند که از افرادی که به آن‌ها اهمیت می‌دهند محافظت و او را  تأمین می‌کنند.

اما آیا جامعه از کل “غریزه اولیه” دست برداشته است؟ باید بگوییم جواب منفی است. ادعای اصلی غریزه قهرمان این است که مردان غریزه اولیه برای قهرمان شدن دارند. ما در تأمین هزینه‌های زنان و محافظت از آن‌ها سخت‌گیر هستیم و به خاطر تلاش‌هایمان مورد احترام قرار می­گیریم.

در سال‌های جدید  ازنظر سیاسی درست است که استدلال کنیم که کلیشه‌های جنسیتی منسوخ‌شده‌اند و تنها تفاوت‌های زن و مرد ازنظر اجتماعی ساخته‌شده است. بااین‌حال ، فقط به این دلیل که چیزی ازنظر سیاسی درست است ، درواقع  نمی ­توانیم درست بودن آن را قبول کنیم. در این حالت ، این دیدگاه که هیچ اختلاف جنسیتی وجود ندارد کاملاً اشتباه است. به دلیل زیست‌شناسی بین زن و مرد ما هنوز تفاوت‌های زیادی بین آن ­ها  قائل هستیم.

مردان هنوز توسط همان غریزه‌ای که ما همیشه داشته‌ایم هدایت می‌شوند ، حتی اگر همیشه آگاهانه از آن‌ها آگاه نباشیم. برای هزاران سال ما می‌خواستیم زنان ما را آرزو کنند و به ما احتیاج داشته باشند. ما می‌خواهیم از ایمنی زنان اطمینان حاصل کنیم. ما می‌خواهیم آن‌ها را راضی کنیم.

برای یک مرد قدم گذاشتن به وادی قهرمان بودن برای یک زن هنوز هم یک معامله بسیار بزرگ است. بله ، زمان تغییر کرده است و زنان امروز به‌اندازه هر مردی قادر به مراقبت از خود هستند. اما آیا این بدان معنی است که شما فقط باید به‌عنوان یک وسیله جانبی با مرد خود رفتار کنید؟

خیر ، زیرا مرد شما همچنان مانند همیشه دوست دارد شما را تأمین کند و از شما محافظت کند.

آیا می‌خواهید درباره غریزه قهرمان بیشتر بدانید؟

توضیحات ما در مورد غریزه قهرمان در بالا ، ازجمله نکات ما برای تحریک مرد شما ، فقط خراش دادن سطح چیزی است که این مفهوم جذاب  را در خود ، دارد.اگر فکر می‌کنید غریزه قهرمان معامله واقعی است ، پس ما به شما توصیه می‌کنیم ادامه مقاله را با دقت بیشتری بخوانید.

کتاب جیمز بائر به موضوعاتی می‌پردازد که زنان را در همه‌جا تحت تأثیر قرار می‌دهد ، ازجمله:

چرا مردان پس از بین رفتن جذابیت اولیه در یک زن می‌توانند علاقه خود را از دست بدهند؟

چرا مردان نمی‌خواهند در درازمدت با همسر خود باشند ، حتی اگر به نظر می‌رسد رابطه خیلی خوب پیش می‌رود؟

چرا مردان می‌توانند ناگهان دور شوند و ارتباط با شریک زندگی خود را متوقف کنند؟

پیش‌فرض اصلی وسواس مخفی او این است که زنان باید از غریزه قهرمان یک مرد استفاده کنند. و این‌یک راهنمای عملی با استراتژی‌های ساده برای انجام این کار است.

شما عباراتی را که می‌توانید بگویید ، متن‌هایی که می‌توانید ارسال کنید و درخواست‌های کمی را که می‌توانید برای تحریک غریزه قهرمان او استفاده کنید ، یاد خواهید گرفت.

پس از خواندن این مقاله ، به همه‌چیزهایی که باید بدانید مسلح خواهید شد:

پسری را که دوست دارید به شما متعهد شود و در درازمدت عشق و ارادت او را به دست آورید ،

پیوندی را که در حال حاضر دارید تقویت کنید ، مهم نیست که چقدر سرد و دور شده است ،

اگر از هم جداشده‌اید ، دوباره علاقه خود را به خود بازگردانید و او را وادار کنید دوباره شمارا تعقیب کند.

این‌یک روش دوست‌یابی نیست.

او به‌سادگی حقایق ساده را بر اساس روانشناسی مردان و تجربه شخصی خود در ۱۲ سال گذشته با زنان و مردان را ارائه می‌کند.

نتیجه

چرا مردان اشتیاق لازم برای محافظت از  زنانی رادارند که جذب آن‌ها می‌شوند؟

سرزنش غریزه طبیعی و زیست‌شناسی ریشه‌دار به‌جای مبارزه با آن است که باعث این اتفاق می­ شود ، شما باید با تحریک غریزه قهرمان  مرد خود ، به او قدرت دهید.

به آن این‌گونه نگاه کن!

زمانی که غریزه پهلوانی و قهرمانی را که همه مردان در وجود خود دارند را  درک می‌کنید ،  آن­ ها را تبدیل به کسانی می­ کنید که احتمالاً روابط دوستانه و طولانی‌مدت­ تری با شما دارند. و کسانی که نتوانند این انگیزه ذاتی را در مردان به رسمیت بشناسند و اجازه نمی‌دهند او در این راه قدم بگذارد وزندگی آن‌ها را تأمین کند ، کسانی هستند که به روابط کوتاه‌مدت و ناخوشایند خود ادامه خواهند داد و درنهایت روابط آن­ ها از بین می‌رود.

ما می‌دانیم که بیشتر زنان کدام نوع را ترجیح می‌دهند.

چگونه غریزه قهرمان یک مرد را تحریک کنیم

امروز یک انسان با محافظت از شما در برابر حیوانات وحشی یا قبایل جنگ‌طلب نمی‌تواند قهرمان شما باشد. بااین‌حال ، هنوز راه­های زیادی برای تحریک غریزه قهرمان در قرن ۲۱ وجود دارد از امروز  با خواندن این مقاله غریزه قهرمان را در مرد خود تحریک کنید:

از او کمک بخواهید.

اگر به چیزی در اطراف خانه نیاز دارید ، یا رایانه شما در حال کار است ، یا اگر در زندگی با مشکلی روبرو هستید و به برخی از مشاوره‌ها احتیاج دارید ، از همسر خود کمک بخواهید. یک مرد می‌خواهد احساس مفید بودن کند. وقتی‌که واقعاً به کمک احتیاج دارید او می‌خواهد اولین کسی باشد که به شما کمک می‌کند.

نمی‌توان آن‌ها را انکار کرد. زنان می‌توانند هر کاری را که مرد توانایی انجام آن را دارد انجام دهند. اما مواردی وجود دارد که درخواست کمک خیلی چیز بدی نیست.آیا شما اتصال اینترنت بی‌عیب و نقصی دارید ، آیا ماشین لباسشویی شما در حال کار است یا با یکی از همکاران خود در محل کار مشکلی دارید؟

سپس از او بخواهید که به شما کمک کند.بگذارید مرد شما پا به‌پای شما ظرف بشورد. او درواقع می‌خواهد این کار را برای شما انجام دهد.

قدردانی خود را نشان دهید.

وقتی او کاری اصیل برای شما انجام داد ، به او بگویید که این کار برای شما چقدر معنی داشته است. این فقط روانشناسی اساسی انسان است. مردان می‌خواهند به‌اندازه زنان احساس قدردانی کنند.

عالی است که یک فرد مستقل باشید این موضوع  انکار ناپذیر است با این‌حال، مردان احساس ناامنی می‌کنند یا روش بهتری برای گفتن این است که در اطراف زنان مستقل احساس خستگی می‌کنند.

خوب است که شما همه کارها را خودتان انجام می‌دهید ، در مورد مرد خود چه می‌کنید که می‌خواهد کمک خود را به شما ارائه دهد؟ او وقتی هیچ کمکی نمی‌کند ناراضی است و احساس بی‌فایده بودن می‌کند.

برای برنده شدن مرد خود، به او نشان دهید که به او نیاز دارید. برای  انجام برخی از کارها یا در مواقع اضطراری از او کمک بگیرید. به‌عنوان‌مثال ، هنگامی‌که ماشین شما خراب است، با او تماس بگیرید یا از او بخواهید که وسایل خانه را در هنگام تغییر دکوراسیون منتقل کند. او را در تصمیم‌گیری دخالت دهید ، از او نظر بخواهید و سپس جادو را با لبخند بزرگی بر لب او  ببینید.

هر چه بیشتر از او تشکر کنید ، برای شما ارزش بیشتری قائل خواهد شد! حتی اگر این‌یک کار کوچک باشد ، در مورد همه‌چیز از او تشکر کنید. هنگامی‌که شمارا راه  انداخت ، از او تشکر کنید. وقتی خانه را تمیز می‌کند یا حتی یک وعده غذایی برای شما می‌پزد از او تشکر کنید.

برای تحریک غریزه قهرمان یک مرد ، باید احساس کنید که او قهرمان واقعی زندگی شما است و شما بدون او ناقص هستید. اگر می‌خواهید مرد خود را مطیع خود کنید ، از مسلم گرفتن کار او خودداری کنید ، این موضوعی خواهد بود  که ممکن است به نظر او مثبت نباشد.

وقتی او به‌ طور اصیل به شما کمک می‌کند، به او بگویید که کار او چقدر برای شما معنی داشت.

آیا او در اطراف خانه شما چیزی درست کرده است؟ یا آیا او با یک همکار به این مشکل گوش‌داده و به شما مشاوره متفکرانه‌ای ارائه داده است؟

سپس قدردانی خود را نشان دهید.این فقط روانشناسی اساسی انسان است. مردان می‌خواهند به‌اندازه زنان احساس قدردانی کنند.

وقتی کار درستی انجام می‌دهیم از ما قدردانی کنید

بااین‌حال ، وقتی به اصول خود پایبند هستید و تصمیم می‌گیرید که کارها را به تنهایی انجام دهید ، فرصتی را برای دوست داشتن همسرتان از دست می‌دهید. این فرصت را نیز از دست می‌دهید که به او کمک کنید خوشبختی شمارا با کمک او مرتبط سازد.

۱. بگذارید او رهبری کند.

یکی از سریع‌ترین راه­ های بزرگ‌نمایی و از بین بردن غریزه قهرمان یک مرد کنترل هر تصمیمی و قطع صدای اوست. به شوهرتان فضا بدهید تا نظرات خود را بیان کند و خانواده را مطابق اعتقاداتش راهنمایی کند. ما به‌عنوان همسر مطمئناً باید مشاوره ارائه دهیم .

ما به‌هیچ‌وجه نمایش نشان نمی­دهیم. اما بین مشاور و فرمانده مرز مشخصی وجود دارد. شوهر خود را تشویق کنید تا نقش خدادادی رهبری خود را نه با نق زدن بلکه درواقع با دادن فرصت‌های تمرین به او انجام دهد.

۲. به او بگویید که ظاهر خوبی دارد.

ما شرط می‌بندیم وقتی برای اولین بار قرار می‌گذاشتید ، هم شما و هم شوهرتان در مورد اینکه چه چیزی باید بپوشید ، کدام ادکلن را انتخاب کنید یا اینکه چگونه این چندصد هزارتومان  اضافی را پنهان کنید ، ابراز تردید می‌کردید.

هرچه به حضور فیزیکی همسر نزدیک‌تر می‌شوید ، راحت‌تر می‌شوید. از لباس یا مدل مویی جدیدش تعریف کنید. او فقط ممکن است کمی بلندتر بایستد و بداند که شما فکر می‌کنید هنوز هم او مرد رؤیاهای شماست.

به او بگویید که به او افتخار می‌کنید.

۳. اعتمادبه‌نفس او را بالا ببرید.

یکی از جنبه‌های غریزه قهرمان انسان احترام گذاشتن توسط همسالانش است. خوب ، این به معنای کوچک کردن او یا پایین آوردن او در بین دیگران نیست. این موضوع  کمی بیشتر منافع خود را هدایت می‌کند ، اما محافظت از نفس مرد کاملاً مشکلی ندارد.

اطمینان حاصل کنید که او می‌داند شمارا خوشحال می‌کند. وقتی صحبت از تأمین هزینه‌های یک زن می‌شود ، یک مرد می‌خواهد کارهای دیگری انجام دهد ، فقط این‌که مطمئن شود غذا روی میز است و سقف مناسبی روی سرش قرار دارد می­تواند تا حدودی کافی باشد. او می‌خواهد همسر یا عشق خود را خوشحال کند. مرد شما هر کاری می‌کند تا شمارا خوشحال کند این را  در جمع و در میان دوستان به او بگویید و بابت این موضوع از او تشکر کنید.

۴. او را تشویق کنید که بهترین خود باشد.

این احتمالاً شوکه کننده نخواهد بود ، اما زندگی یک مرد کاملاً مربوط به زنان نیست. مردان برای پیگیری کارهای دیگر ، چه ورزش ، پیوندهای‌شان با همسران خود ، یا فوتبال ، به آزادی احتیاج دارند. او را  برای این کار تشویق کنید. به او این  احساس را دهید که در حال گذراندن اوقات خوشی در زندگی خود است و  این نکته مربوط به شماست که اجازه دهید این کار را انجام دهد.

در پایان روز ، یک مرد کمتر به زیبایی ظاهرتان توجه می‌کند یا اینکه کارهای شمارا کمتر می‌بیند و خیلی بیشتر متوجه احساسی می ­شود که به او می­دهید  . این بدان معنی نیست که شما باید در اطراف او نرم و ضعیف عمل کنید. مطمئناً نیازی نیست که تظاهر کنید کسی هستید که نیستید.

هدف در اینجا این است که به‌راحتی اجازه دهید مرد شما احساس راحتی کند . این چیزی است که مردها واقعاً می‌خواهند. حضور در هنگام نیاز یک زن برای او ، که درنهایت آرزوی معنایی ، احترام و تأمین‌کننده او را برآورده می‌کند. با این کار مرد شما احساس بهتری نسبت به خودش خواهد داشت و شمارا کاملاً  فردی جدید می‌بیند که این امر فقط منجر به ایجاد رابطه بهتر بین شما می‌شود.

۵. به او احترام بگذارید.

هنگامی‌که شروع به تحسین و افتخار او برای کارهایش می‌کنید ،  جنبه انسان خود را روشن خواهید کرد. او همیشه سخت تلاش می‌کند تا احترام شمارا به دست آورد و شما باید برای آن ارزش قائل شوید. بگذارید قلب شمارا به دست آورد و اگر این کار را انجام دادید ، قلب مرد شما کاملاً متعلق به شماست و او به تمام حرف ها و صحبت ­های شما گوش می­ دهد و مطیع بی چون و چرایی برای شما می ­شود.

به دنبال فرصت‌هایی باشید تا شوهرتان را با ‌افتخار به کمک تحریک غریزه ­قهرمان به قهرمان زندگی خود تبدیل کنید. پس:

۱. نشان دهید برای او ارزش قائل هستید.

شوهر خود را درروند تصمیم‌گیری خود مشارکت دهید تا او احساس ارزشمندی کند. به او نشان دهید که برای پیشنهاد‌ها و نظرات او ارزش قائل هستید اما او را مجبور به تصمیم‌گیری به‌جای خود نکنید. به‌عنوان‌مثال ، او لازم نیست هرروز در مورد منوی ناهار یا شام تصمیم بگیرد ، یا لباس و کفش را برای شما انتخاب کند. بگذارید بحث در مورد موضوعات مهم‌تری مانند امور مالی خانواده ، تحصیلات فرزندان و مواردی ازاین‌دست باشد.

۲. انتخاب های او را به خاطر بسپارید.

وقتی توصیه او را فهمیدید ، انتخاب‌های او را به خاطر بسپارید تا دفعه بعد بدانید که او چه می‌خواهد. همچنین سلیقه‌های او را درک کنید. به‌عنوان‌مثال ، اگر او به دنبال خودکارسازی کار در خانه است ، می‌دانید که دوست دارد لوازم‌خانگی بخرد.

۳. کار او را درک کنید.

به وظایف شغلی همسرتان علاقه‌مند شوید. مردان اگر همسرانشان به مهارت‌ها ، استعدادها و توانایی‌های آن‌ها احترام نگذارند، احساس نا امیدی می­کنند.منبع انگیزه باشید تا او در روزهای سخت برای آرامش به سراغ شما بیاید.انتقاد مداوم و اظهارنظرهای منفی شما درباره زندگی حرفه‌ای و شغلی وی می‌تواند عزت‌نفس وی را با مشکل روبرو کند و غریزه قهرمانی او را پایمال کند.

اگر می‌بینید که بعد از کار آشفته است ، یک گفتگوی دوستانه داشته باشید تا درباره شغل او بیشتر بدانید اما او را با سؤالات بیش از حد  بمباران نکنید.

۴.زیاده‌روی نکنید

با تضاد با نکته قبلی که نشان می‌دهد از مردتان برای کاری که انجام می‌دهد تشکر کنید ، این نکته به شما می‌گوید که نیازی به فراتر رفتن نیست. به‌عنوان‌مثال ، قدردانی از او را برای کارهای منظم مانند قرار دادن کت خود بر روی آویز هنگام ورود به خانه را  متوقف کنید. به‌این‌ترتیب ، او این واقعیت را قبول نخواهد کرد که در اینجا لازم بود شما از او تشکر کنید.

در عوض ، شما باید چالش‌هایی را برای مرد خود به وجود آورید ، زیرا آن‌ها دوست دارند به خاطر شما آن­ ها را  حل کنند. از آن‌ها بخواهید شیر آب یا درب گاراژ را تعمیر کنند. آن‌ها زمانی را که به آن‌ها نق  یا غر می‌زنید دوست ندارند. بنابراین در اینجا دوباره ، این‌قدر طلبکار نباشید و تعادل خود را برقرار کنید.

۵.او را در میان دوستان و همکارانش تحسین کنید

هنگام بحث با گروهی از دوستان و اعضای خانواده ، در مورد خصوصیات خوب همسرتان صحبت کنید. بااین‌حال ، این بدان معنا نیست که شما باید با نارضایتی از او صحبت کنید تا افراد دیگر گروه را آزرده‌خاطر کند یا شوهر خود را شرمنده کنید.

یک حسن جویی صمیمانه تا حد زیادی در تقویت پیوند زناشویی شما کمک خواهد کرد و شوهرتان احساس قدردانی می‌کند زیرا غریزه قهرمان او را تحریک کرده­اید.همچنین اطمینان حاصل کنید که شوهر خود را در مقابل فرزندان خود تحسین می­کنید ، زیرا او الگوی آن‌ها است و آن‌ها برای راهنمایی به دنبال او هستند.

با تصدیق اعمال او در مقابل دیگران ، احساس می‌کند  که  در هفتمین آسمان قرار دارد . درباره او خوب صحبت کنید و آنچه باعث می‌شود احساس خوبی نسبت به او داشته باشید را بیان کنید. او را با یک  قرار در یک‌زمان مناسب  بعد از کار با استفاده از  برخی عبارات، غریزه قهرمان ، او را غافلگیر کنید. همکاران و دوستانش برای تماشای این اتفاق کنار شما  خواهند بود و بدیهی است که مرد شما احساس خوبی خواهد داشت و غریزه قهرمان در او تحریک می‌شود!

۶. به او بفهمانید که شمارا خوشحال می‌کند

اگر می‌خواهید مرد شما در کنار شما  احساس قدردانی ، احترام و احساس قهرمان بودن کند ، به او بفهمانید که او شمارا خوشحال می‌کند این کار حس فوق‌العاده‌ای به مرد شما می‌دهد .اتفاقی که می ­افتد این است که می‌بینید این کا ر کمک بسیاری به اساس رابطه شما می­کند .اگر او احساس کند که شمارا خوشحال نمی‌کند ، پس احساس می‌کند فردی نالایق برای شماست و از شما به هر ترتیبی دوری می­کند. پیام‌های متنی ساده که بیانگر میزان خوشبختی  و شادی و رضایت شما از او هستند ، می‌توانند اوضاع را به‌ نفع  شما تغییر دهد زیرا باعث می ­شود غریزه قهرمان همسر شما تحریک شود.

۷. او را در انجام کارهایی که موردعلاقه او است پشتیبانی کنید

مردان برای انجام هر کاری که باعث خوشحالی آن‌ها شود به فضای خاص خود نیاز دارند.و شما باید سرگرمی‌های او را بپذیرید و به او مجال انجام آن را بدهید.این باعث می‌شود که او در روابط احساس حمایت و راحتی کند. او همچنین احساس خواهد کرد که بهترین زندگی ممکن خود را سپری می‌کند.

مرد شما از این واقعیت که شما اجازه می‌دهید هر کاری را که دوست دارد انجام دهد ، خوشحال خواهد شد. به‌خصوص ورزش یا ماجراجویی که جنبه مردانه او را نیز نشان می‌دهد. آن‌ها دوست دارند مدتی با مردان دیگر باشند تا  با آن ­ها صحبت‌های مردانه را داشته باشند .پس سعی کنید به این علاقه مردان احترام بگذارید. شما باید از نق زدن در وسط بازی‌های ویدئویی وی یا رفتن به ورزش ، خسته نشوید. در عوض ، برای تحریک غرایز قهرمان او ، از ظاهر عضلات او تعریف کنید .

به‌طورکلی مردان ، بخصوص توسط زنان خود ، احساس نیاز می‌کنند. حتی تاریخ می‌گوید جایی‌هایی وجود دارد که مردان جنگجو و محافظ خانواده خود بودند. و این فرهنگ ماندن زنان در خانه برای مراقبت از کودکان ، درحالی‌که مردان تا اواخر دهه اخیر کنترل کامل تصمیم‌گیری‌ها را داشتند وجود داشته است.

اما اکنون در کشورمان به شدت در حال کم­رنگ شدن است.بااین‌حال ، پس‌ازآن ، زنان کنترل سناریو را شروع کردند و این منجر به بالا رفتن آمار طلاق شد. زنان حتی شروع به تبدیل‌شدن به قهرمانان خود کردند و مردان ، در اینجا احساس کردند که غریزه قهرمان آن‌ها درخطر است یا در حال نادیده گرفته شدن است.

در عصر امروز ، مردان ثروتمند موردپسند زنان قرار می‌گیرند ، زیرا فکر می‌کنند آینده فرزندانشان تأمین‌شده است. مردان در اینجا به‌عنوان قهرمان درک می‌شوند ، زیرا آن‌ها خانه‌ها ، اتومبیل‌ها ، املاکی را برای فرزندان خود به ارث می‌گذارند.

عبارات غریزه قهرمان

برای جلب‌توجه مرد خود باید از عبارات خوبی استفاده کنید که به او می‌گویند چقدر او را دوست دارید. این عبارات غریزه قهرمان ، قهرمان را در مرد شما به وجود می‌آورد و باعث می‌شود که او متعلق به شما باشد.جیمز بائر برنامه‌ای ارائه کرد که در آن عبارات فوق‌العاده‌ای ارائه می‌دهد که می‌تواند غریزه قهرمان را در مرد شما تحریک کند و او را با شما متعهد کند.

شما لازم نیست که  نقش دختر  پریشان را  بازی کنید.

شما می‌توانید یک زن قدرتمند باشید  و درعین‌حال به مرد خود احساس یک قهرمان را بدهید.

آیا کنترل یک سناریو به روش خود با ایجاد احساس غریزه قهرمان زمانی که همسر شما  کنترل وضعیت را در دست دارد کار بدی است؟

“تمیز” برای او معنای متفاوتی دارد

انتظارات شوهر شما از “تمیز” احتمالاً متفاوت از انتظارات شماست. سعی نکنید او را متقاعد کنید که استانداردهای شمارا برای مطابقت با استانداردهای خود افزایش دهد. در عوض ، باید به او بگویید انجام کارهای بالاتر و فراتر از سطح تمیز کردنش یکی از راه‌های دوست داشتن شماست .

قانون متقابل را درک کنید

قانون متقابل به ما می‌گوید اگر با شوهر خود رفتار خوبی داشته باشید ، او که ازنظر تکاملی صحبت می‌کند ، احتمال دارد با مهربانی پاسخ دهد. به همین ترتیب ، اگر  به او نق بزنید ، فریاد بزنید یا با او زشت رفتار کنید ، احتمالاً او با زشتی پاسخ می‌دهد. بنابراین ، شما باید رفتار خوبی با او داشته باشید.

شما اکنون آماده‌اید تا اقدامات لازم را برای کمک گرفتن  از همسرتان انجام دهید.

قبل از هر چیز دیگری ، او را ببخش

شخصی بزرگ می‌گوید:  بخشیدن کسی به معنای تصمیم‌گیری برای لغو بدهی است که او به شما بدهکار است. ما می‌خواهیم شما بدهی شوهر خود را با خودتان محاسبه کنید (به‌عنوان‌مثال ، دفعاتی که وی ازنظر جنایی به شما کمک نکرد) و پس‌ازاینکه نفس عمیق کشیدید ، تصمیم بگیرید که این احساس خود را لغو کنید و از محکوم کردن او اجتناب کنید.این کار باعث می­شود غریزه قهرمان او خدشه دار نشود.

صدمات خود را در میان بگذارید ، نه خشم خود را

وقتی شما (همسران)عصبانی می‌شوید ، ما (شوهران)  حالت دفاعی به خود می­ گیریم. بااین‌حال ، هنگامی‌که صدمات خود را بیان می‌کنید ، چیزی در درون ما می‌خواهد قیام کند و از همسر خود محافظت کند ، حتی اگر این به معنای محافظت از شما در برابر اعمال خودمان باشد ، یا بی‌عملی ما باشد. اگر می‌خواهید تغییری در ما ایجاد کنید ، این کار با نشان دادن قلب خود به ما شروع می‌شود که به راحتی غریزه قهرمان ما را تحریک می­کند.

درخواست‌ها مشخص و مستقیم داشته باشید

بدون هیچ مزاحمتی درباره اینکه “ما به‌اندازه کافی کار نمی‌کنیم” دقیقاً به ما بگویید چه انتظاری از ما دارید. در حالت ایده آل ، ما می‌نشینیم و هر دو در یک لیست مشخص از کارها ، ازجمله مهلت تعیین‌شده برای آن کارها ، توافق می‌کنیم.

بهترین‌ها را در مورد ما فرض کنید

گاهی اوقات ما نمی‌خواهیم به‌سرعت خلأ را حل کنیم همان‌طور که به شما گفتیم. شما حق‌دارید از ما ناراحت شوید. اما بهترین کاری که می‌توانید در این شرایط جزئی انجام دهید این است که بهترین چیز را فرض کنید. به‌عنوان‌مثال ، به‌جای اینکه تصور کنیم که ما به شما یا درخواست‌های شما اهمیتی نمی‌دهیم ، در عوض فرض کنید که ممکن است ما کاملاً این موضوع را فراموش کرده باشیم. سپس ، از ما در مورد  انجام ندادن کار بپرسید.

آیا شوهر شما برای تأمین هزینه‌های خانواده سخت کار می‌کند؟ آیا او برای محافظت از شما و بچه‌ها اقداماتی انجام می‌دهد؟ شاید او در جستجوی هدفی است یا به دنبال علاقه‌ای است و از خود می‌پرسد آیا موفقیت لازم را به دست آورده است یا خیر. یک کلمه از طرف شما می‌تواند به او قدرت ادامه کار را بدهد. به شوهرتان بگویید که به تلاش‌هایش ، جاه‌طلبی یا شخصیت او افتخار می‌کنید. و اغلب به او این موضوع را یادآوری کنید.

کلام آخر

پس برای اینکه غریزه قهرمان شوهر خود را تحریک کنید تا او را مطیع خود کنید و روابط خود را با او مستحکم کنید باید از او کمک بخواهید، از او قدردانی کنید از او در میان دوستانش تعریف کنید، به انتخاب های او احترام بگذارید وآن­ ها را به یاد بسپارید.او را در انجام کارهایی که دوست دارد انجام دهد، یاری کنید تا بتواند احساس کند که فردی آزاد است و اقتدارش حفظ می­شود.

به نظر شما چه راهکارهای دیگری برای تقویت غریزه قهرمان وجود دارد؟ آیا دوست دارید این روش را استفاده کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید