دروغ‌های عجیب غریبی که زوج‌ها به یکدیگر می‌گویند

خانه » بلاگ » دروغ‌های عجیب غریبی که زوج‌ها به یکدیگر می‌گویند

فهرست عناوین

گفتن یک دروغ مصلحتی به صورت مکرر برای حفظ صلح و هماهنگی ،کاملاً با رابطه‌ای که بر اساس دروغ ساخته‌شده یکسان نیست. مورد آخر  مشکلات بسیاری را به وجود آورده است. بنابراین ، تفاوت بین این دو مهم است. پس ، بیایید دقیقاً ببینیم دروغ مصلحتی چیست.

دروغ مصلحتی به معنای پنهان کردن جزئیات و واقعیت‌های کوچک و غیر مهم یا ارائه گزارش نادرست از وقایع ناچیز برای جلوگیری از صدمه زدن به احساسات شخص مقابل در رابطه است.

از طرف دیگر ، رابطه‌ای که بر پایه دروغ بناشده است با جلوگیری از اطلاعات مهم و جزئیاتی که شخص دیگر حق دارد از آن‌ها اطلاع داشته باشد، مشخص می‌شود زیرا این‌ها ارتباط مستقیمی با آینده مشترک یک زن و شوهر دارند.

دروغ‌های عجیب غریبی که زوج‌ها به یکدیگر می‌گویند

عشق ، به‌قول‌معروف ، به معنای آن است که هرگز لازم نیست بگویید که متأسف هستم. یا ظاهراً مجبور به گفتن دروغ همسران نیستیم. ما اعداد را خرد  می کنیم و معلوم می شود که زن و شوهرها ، همیشه ، در مورد همه‌چیز ، به یکدیگر دروغ می‌گویند.

شما برای اعتماد به نیمه دیگر خود و در عوض اعتماد نیمه دیگر خود به شما بسیار ارزش قائل هستید.این مفهوم آرمانی از روابطی است که به آن اعتقاد دارید ، بااین‌حال ، حقیقت همان‌طور که آن‌ها می‌گویند یک اصطلاح نسبی است . دروغ‌های مصلحتی و کوچک که به کسی آسیب نمی‌رساند و از آسیب جلوگیری می‌کند بیش‌ازحد در بین مردم و در بین زوجین قابل‌قبول است.

آن‌ها حتی می‌توانند رابطه شمارا نجات دهند اگر با نیت خیر انجام شود. مهم نیست که آن‌ها در مدرسه آموزش داده شده باشد یا در کتاب‌های دین و زندگی و یا در گفتمان‌های معنوی به شما گفته شده باشند ، به هر حال صداقت بهترین سیاست نیست؟بله صداقت سیاست خوبی است اما گاهی یک سیاست اخلاقی به شمار نیمی رود .

با لباس سفید رفتی خونه بخت با لباس سفیدم از خونه اش میری بیرون!

به یاد داشته باشید: شما باید ۱۰ ، ۲۰ ، ۳۰ ، ۴۰ سال دیگر با شریک زندگی  همسر و عشق خود زندگی کنید. و شما باید در آرامش زندگی کنید!قبل از خواندن این لیست از فریب ­های کوچک پیشنهادی ما، این واقعیت کوچک را در ذهن داشته باشید.در این  مقاله برخی از سرنخ ­های بلند و قصه­ های اغراق‌آمیز برای شما آورده شده است که می‌توانیم گاهی اوقات بدون احساس گناه و اشتباه خود را به شریک زندگی خود بگوییم.

مانند: “البته من قسمت جدید فیلم را ندیده‌ام ، منتظر شما بودم تا باهم ببینیم!”

حالا می توانید در حال دیدن یک سریال درام  یا خنده‌دار باشید و روی مبل خوابیده باشید و هم می­ توانید از این دروغ مصلحتی و کوچک استفاده کنید  ،تماشای یک برنامه تلویزیونی دوست‌داشتنی با شخصیت مهم  زندگی خود پیوندی مقدس ایجاد می کند ، زیرا عملی است که با لذت و علاقه انجام می‌شود.

“من ۱۰ سانت بلندتر هستم”

وقتی صحبت از آمار می ­شود سایت های دوست­یابی خارجی آمارهای بسیار جالبی در این مورد نشان می ­دهند . در این  سایت­ های دوست‌یابی ؛ قد ، وزن ، درآمد ، ضخامت موهای سر و … مورد بررسی قرار گرفت که مردم در مورد آن چه چیزی می­ گویند . یک مطالعه نشان داد که ۸۱٪ از کاربران حداقل در یک دسته دروغ گفته‌اند.

افراد اندازه قدی خود را به طرز فاحشی به نادرستی بیان کرده‌اند که این به این معنی است که همه در این رابطه دروغ می­ گویند.

به‌هرحال ، وزن می‌تواند نوسان کند ، شغل  را  می توان رها کرد و ارتقا  داد ، اما قد یک انسان بالغ ، ثابت است. شما به‌راحتی نمی‌توانید بگویید که ۲ متر قد دارید و سپس ۲ متر  قد نداشته باشید. این در برخی مواقع آشکار خواهد شد. شما نمی‌توانید همیشه آن کفش‌ها را بپوشید. و دروغ بگویید.

لازم به ذکر است که همین مردان به‌احتمال‌زیاد ،در مورد  قد و قامت خود در روابط دروغ می‌گویند ، حتی پس‌ازاینکه همسرانشان واقعیت را می فهمند ، برخی از آن‌ها به دلیل کوتاه بودن علنی قد خود به‌طور قابل‌توجهی ناراحت می‌شوند. چرا؟ ازآنجاکه مردان نوزادان غول‌پیکر ناامن هستند؟ مرتب‌سازی به لطف هزاران سال تکامل و مردسالاری ، جامعه تصمیم گرفته است که به مردان قدبلند ، با چیزهایی مانند شغل و پول و رابطه جنسی پاداش دهد.

مردان دروغ گو

بنابراین آیا این بدان معناست که اندازه‌گیری این موارد گفتن حقیقت توسط مردان را نشان می­ دهد؟ جواب منفی است. حتی بزرگ‌ترین ورزشکاران حرفه‌ای در مورد اندازه  قد خود دروغ می‌گویند ، این موضوع به این دلیل اتفاق  می افتد که هم برای افزایش اعتمادبه‌نفس و هم برای ترساندن دشمنان مورد استفاده قرار می ­گیرد. اولی ، خوب است ، اما دومی وقتی‌که شما همان کار را باهمسرتان می‌کنید و به همسر خود دروغ می­گویید ، مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند.

اما در اینجا قسمت دیوانه کننده­ دیگری وجود دارد: دروغ گفتن آن‌قدر رایج است که درواقع علم در مورد تعداد دروغ­ هایی که یک فرد به شریک زندگی خود می­ گوید را نمی‌داند و نمی ­تواند اندازه گیری کند. در یک مطالعه ، مردان ادعا می‌کردند به‌طور متوسط ۱۲.۷ به شریک زندگی  خود دروغ می‌گویند وزنان فقط ۶.۵ درصد به همسر خود دروغ می‌گویند که شاید فکر کنید غیرممکن است.

” یک حساب بانکی مخفی؟ چه کسی چنین کاری را انجام می‌دهد؟”

دروغ همسران درباره پول در یک طیف بسیار گسترده­ای در یک رابطه زناشویی قرار دارد. تعجب آور نیست که بیش از ۴۰٪ از افرادی که حساب بانکی خود را با  شریک زندگی  خود به اشتراک می‌گذارند، در مورد امور مالی به همسر خود دروغ گفته‌اند (اتفاقاً تعدادی از آن‌ها طی سال‌های اخیر به‌طور مداوم در حال افزایش است).

حدود ۲۵٪ از این دروغ همسران همان چیزی بود که شما انتظار آن را  داشتید. هزینه ­هایی مربوط به خریدهای خاصی است که ثمره آنچنانی ندارند مانند :خرید لباسی که هزینه زیادی دارد ، و  همچنین به جای خوردن یک لیوان قهوه  دو نفرِ در یک کافی شاپ دنج ، بسته اینترنت گرفته می‌شود.

امور مالی باید خصوصی باشد

به‌بیان‌دیگر ، رایج‌ترین دلیل در جعل و دروغ همسران در مورد معاملات مالی به همسر یا شریک زندگی خود که قبلاً با او حساب بانکی مشترک داشته‌اند این بود که یک نفر در بین زوجین احساس می‌کرد “امور مالی باید خصوصی باقی بماند” “. ظاهراً احساس غالب این است که اشتراک حساب بانکی و مالی  در خانه و بچه‌ها و یک زندگی مشترک خوب است ، اما خود را به خاطر اینکه همسر شما می­ خواهد بداند پول را  چگونه خرج می‌کنید ،  سرزنش می ­کنید.

برای این منظور ، از هر ۵ نفر ، یک نفر  وجود دارد که به صورت کاملاً ناخوشایند  حساب‌های بانکی را از شریک زندگی خود پنهان می‌کند. این موضوع  نه‌فقط یک عادت روزانه یا پنج نقطه اضافی در کیف پول آن‌ها است، بلکه یک حساب پس‌انداز  ، یا آن نماد عادت ­های خوب مالی ، یک عابر بانک مخفی است.

هر کس رازهای خود را دارد ، اما ، وقتی صحبت از پرچم ­های قرمز در بین زوجین می‌شود ، این‌یک مرحله بالاتر را نشان می­ دهد  که فرد در آن  متوجه می­ شود همسرش یک آپارتمان جدا نیز دارد.

” من به حریم خصوصی تو احترام می‌گذارم”!

“من هرگز ایمیل­ های شما یا پیامک‌ها شما ، یا اینستاگرام  شما ، یا دفترچه خاطرات مخفی شما که بدیهی است داشته باشید و چیزهای دیگری که از آن ها اطلاع ندارم،  نخواهم خواند.”به نظر می‌رسد زوج‌های مدرن با شرکای خود رویکرد “اعتماد ، اما راستی آزمایی” را انجام می دهند.یعنی اینکه برای اعتماد باید مرد یا زن راستی آزمایی شود.

تقریباً ۷۰٪ از زنان و ۵۰٪ از مردان اعتراف کرده‌اند که به این روش یا راه دیگری جاسوسی­ هایی در مورد شریک زندگی خود انجام داده ­اند ، خواه این امر به‌طور مخفیانه از طریق کارهای آن‌ها انجام‌شده باشد یا بدون اطلاع و اجازه آن‌ها وارد پروفایل اینستا گرام  آن‌ها شده باشد،اتفاق می­ افتد.

مردان بیشتر در کیف پول یک زن حفاری می‌کردند ، درحالی‌که خانم‌ها بیشتر به دنبال سرنخ­ های دیجیتالی بودند. حدود ۷۰٪ از افرادی که  جاسوسی کردند ،در نظرسنجی هرگز گرفتار  و قافل گیر نشدند ، درحالی‌که اکثریت قریب به‌اتفاق حدود ۸۰٪  از این افراد اظهار داشتند که حتی از نقض حریم خصوصی شریک زندگی خود پشیمان نیستند.

تجاوز به حریم خصوصی

با تجاوز به‌خصوصیات بیشتر در حریم خصوصی ، بیش از نیمی از زنان در روابط متعهد ، پیامک­ های شریک زندگی خود را مخفیانه خوانده‌اند ، درحالی‌که از هر ۴ نفر ۱ نفر تلفن همسر خود را ازنظر پیامک یا تماس بررسی کرده‌اند. حدود ۵۰٪ به اینستا گرام شریک زندگی خود واردشده‌اند.

در همین حال ، تعداد آقایان کمی کمتر بود (به‌عنوان‌مثال ۴۹٪ خواندن پیام مخفیانه در بین این مردان وجود داشت) .اما فقط مردان اعتراف کردند که منتظر می‌مانند تا شریک زندگی خود بخوابد و سپس با استفاده از اثرانگشت قفل تلفن همراه  خود را باز کنند.

افراد متأهل کمی بیشتر از دیگران جاسوسی می‌کنند ، که این امر باعث می ­شود همسر آن ­ها رفتار بد دیگری را در پیش بگیرد که این امر نشان می­ دهد از  هر ۴ نفر  یک نفر هرروز تلفن همسر خود را رد می‌کند.

چرا این اتفاق می‌افتد؟

آیا آن‌ها همه از اینکه همسرشان تقلب می‌کند وحشت دارند؟ نه ، اکثر مردم به دنبال خنده و لبخندهای محض هستند. بیش از نیمی از پاسخ‌دهندگان گزارش دادند که آن‌ها از طریق کنجکاوی چیزی در زندگی شخصی شریک زندگی خود پیدا نکرده‌اند.

فقط حدود یک‌سوم متقاعد شدند که شرکای آن‌ها به آن‌ها دروغ می‌گویند و درواقع به دنبال چیزی خاص هستند که این امر باعث می ­شود همسر آن ­ها به تلفن  او پاسخ ندهند. این ظاهراً همان کاری است که اکنون انجام می‌دهیم.

                                  “من فکر می‌کنم شما عالی‌ترین فرد در چشمان من هستید.”

بله شوهرم طاس است ، شکم بزرگی دارد  ، اما آمار نشان می‌دهد که مردان ازنظر ظاهری بسیار ناامن‌تر از زنان هستند. روزهایی که مردان مسن به خاطر نمک و فلفل تحسین‌شده‌اند ، گذشته است. به نظر می‌رسد راه جدید برای ابراز وجود، روش جوانی باشد. بنابراین خون آلفای جوان جایگزین مسن­ ترها شده است که روزگاری گزینه جذابی برای ثروت ، هوش و خرد خود محسوب می‌شدند.

پسران ، گوش فرا دهید ما  منظورمان این نیست که بگوییم همسر شما هرگز نمی‌خواهد به‌غیراز کامل بودن شما چیز دیگری گفته شود.هیچ بحثی در این مورد وجود ندارد. او باید احساس کند که در نگاه شما همیشه ۱۰۰ در صد عالی خواهد بود!

“من عاشق تلنگر فوتبال و کباب جوجه هستم”

او یک معتاد ورزشی است و تنها ورزشی که می‌دانید  او انجام می دهد، دویدن در سالن به دنبال توپ و بازگشت به خانه است. وانمود کردن را بیاموزید. به چند شخصیت ورزشی که او تحسین می‌کند پی ببرید و علاقه خود را نشان دهید.اگر او فوتبالی است ، اصطلاحات و آخرین شایعات را بیاموزید. با این کار او به راحتی تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

‘پدر و مادرت را خیلی دوست دارم’

بله ، مادر او مادر فولاد زره است. شما از روز اول می‌دانستید که او هرگز شمارا به‌اندازه پسرش فرد خوبی نمی‌داند ، چرا او از تحریک و کنایه زدن به شما دریغ نمی‌کند؟ پدر و مادرش برای او حکم خدا را دارد و هر چیزی کمتر از ادویه‌ای که شما به زبان بیاورید حتی اگر صحبت های شما درست باشد ، شمارا در سرما کنار می‌گذارد و هیچ‌وقت کت گرم نمی‌تواند شمارا نجات دهد.

در عوض لبخند بزنید و به او بگویید ، “آن‌ها انسان‌های شگفت‌انگیزی هستند که مادر و پدر شما نیز هستند. همسر شما فقط می‌خواهد این جملات را حتی به دروغ  از شما بشنود.”

او روزهایی موهای به هم ریخته ­ای خواهد داشت ، او جوش ­های هورمونی در صورت خود خواهد داشت  و دچار اشکالاتی ظاهری خواهد شد. اما هرچه او بپوشد  و هر کسی که  باشد بسیار عالی به نظر می‌رسد . خانم‌های عزیز اگر شخص مهم زندگی شما سر میز کنار شما نشسته است و از هیکل خوبی برخوردار نیست و او بیشتر شبیه شخصیت ­های  کارتونی شده  است ، کمی نسبت به این موضوع ملایم باشید.

ستاره فیلم زندگی خود را درک کنید

اگر دوست دارید همسرتان ورزیده شود  ، قدری این  ستاره فیلم زندگی خود را درک کنید ، این موضوع  برای منیّت او لطیف‌تر است ، نه اینکه او را با یا یک شامپانزه در مستند حیات‌وحش مقایسه کنید.ما می‌دانیم که چرخاندن حقایق غیراخلاقی به نظر می‌رسد ، اما به آن فکر کنید گاهی نگفتن حقیقت بهتر از گفتن حقیقت است.

ترجیح می‌دهید چه چیزی داشته باشید؟ رابطه خوب بیشتر یا مشاجرات بیشتر؟ علاوه بر این چگونه مهم است؟هر آنچه درگذشته انجام داده است ، به‌هرحال به‌حساب نمی‌آید.به‌جای عدم اعتمادبه‌نفس ، اعتمادبه‌نفس خود را افزایش داده و مسائل را به سطح رضایت بالا برسانید ، نه اینکه اظهارات غلطی بیان کنید که بعداً شمارا گیر بیندازد.

نجوا کردن چیزهای شیرین فقط می‌تواند شمارا به هم نزدیک‌تر کند.

این‌یکی بیشتر برای شما خانم‌هاست!

خریدهای بی‌نظیری انجام داده اید و  خرید شما افسانه‌ای است ، شما به فروشگاه ­ها می­ روید  خرید پیچیده‌ای انجام می‌دهید.کارت عابر بانک او صدف شماست و صورتحساب‌هایی که مازاد بر آن‌ها است ، قفل ­های وحشتناک وی است.البته ، چطور کسی می‌تواند به شما زنان بگوید “یک سرقت را سرقت نکنید”.

۷۰درصد تخفیف !

بیشتر مغزهای مردانه برای جابجایی در بین  قفسه ­های بی‌پایان سیم‌کشی نشده اند.بنابراین انتظار نداشته باشید که او احساسی را که شما در  مغازه‌ها دارید با این  کودک شیرینی فروش به اشتراک بگذارید! اگر خریدهایی انجام می­ دهید که مورد نیاز نیستند و فقط به این دلیل که تخفیفات زیادی داشت و همسر خود را در پایان روز کاری خود مجبور می­ کنید خریدهای شما را جابه جا کنند این کار باعث می ­شود آن­ ها به مرز سکته کردن برسند.

من سلیقه شمارا در هدیه دوست دارم

یکی دیگر از نمونه های دروغ همسران در مورد هدیه است. او از سفر کاری خود به خارج از کشور یک کیف‌دستی صورتی شنیع یا یک گوشواره برای شما به عنوان هدیه تقدیمتان می ­کند که حتی انتظار پوشیدن آن‌ها  را ندارید. لبخند بزنید و  در این مورد بخشنده باشید مدتی بعد در زندگی وجود خواهد داشت تا او را باسلیقه­ های نفیس خود آماده کنید این دروغ سفیدی است که می ­تواند به شما در ایجاد روابط بهتر کمک کند.

دوستی به‌تازگی هدیه روز مرد یک جفت جوراب دریافت کرده است. این موضوع غم‌انگیز اما واقعی است ، بسیاری از مردان فقط نمی‌توانند آن را در بخش ارائه هدیه  قرار دهند.او احتمالاً در ذهن خود فکر می‌کند که هدیه‌اش بسیار نفیس است. اما این طور نیست .پس مرد باید آرامش خود را حفظ کند و این گونه بیان کند که “من هدیه‌ات را دوست دارم اما ……”

من پیام تو را ندیدم / باید تماس می‌گرفتی!

درست زیر بینی شما گوشی شما چشمک می‌زد ، اما شما بیش‌ازحد غرق در کار بودید یا حال و هوای مکالمه را نداشتید. هیچ‌چیز سختی وجود ندارد  اما هنوز هم به آن‌ فرصت تنهایی احتیاج داشتید. شما نمی‌دانید که چگونه به نیمه بهتر خود و همسر نازنین خود این موضوع را بگویید بدون اینکه درگیر شوید ، بنابراین کمی گنگ بازی در بیاورید .

همچنین با ترافیک امروزه ، شنیدن صدای بوق و راننده کاملاً امکان‌پذیر است که صدای گوشی تلفن همراه خود را نشنویم! (لطفاً توجه داشته باشید که اگر این پیام در وات ساپ باشد و  تیک­ های آبی در Whats App ظاهر شوند ، دیگر نمی‌توانید به‌راحتی بهانه ­ای بیاورید.)

درگذشته ، من فقط چند رابطه ساده و معمولی  داشتم.

بنابراین قبل از ملاقات با یک فرد ، چند مورد پرواز غیرعادی داشتید. مردان قطعاً روبه‌جلو حرکت می‌کنند ، اما وقتی صحبت از فهم گذشته زن می‌شود ، بیشتر آن‌ها هنوز  این موضوع در سرشان گیرکرده‌ است و با خود در مورد آن کلانجار می­ روند. هیچ‌کس انتظار ندارد که شما یک “باغچه بکر” باشید ، اما این بدان معنا نیست که قبل از ملاقات با او ، در مورد “دوستی ­های  گذشته خود” اعتراف کنید.

به‌خوبی تعادل برقرار کنید و فقط موارد مهم را به او بگویید که در آن عشق عامل اصلی است. این در ذهن او بسیار قابل‌قبول‌تر است.

مردان: حساس باشید و آن کارهایی را که در همسرتان  اشتیاق ایجاد می­ کند را انجام دهید.

‘من فقط دروغ گفتم چون دوستت دارم عزیزم’

مادر همه دروغ‌ها ، این‌یکی  است ، لطفاً  این دروغ مصلحتی را برای فینال نگه‌دارید! چه زمانی باشد که در حال خوردن غذا باشید  ، چه در  حال خوردن یک سوپ گرم  باشید ، ممکن است این حرف را بزنید! زیرا  امیدواریم همه در “سرزمین عشق” دوباره با هم خوب شوند.

من آنچه را می‌پوشید دوست دارم

یکی دیگر از دروغ همسران: این دروغ عجیب غریب دیگری است که همسران به همدیگر می­ گویند همه ما این‌یکی را خوب بلد هستیم. این واقعاً منطقی است. مهم نیست که شریک زندگی شما چه لباسی می‌پوشد ، خواه لباسی باشد که شایسته یک فرش قرمز باشد یا یک زیرشلواری باشد ، وقتی شریک زندگی از شما می‌پرسد ، ‘آیا این خوب به نظر می‌رسد؟’ ، پاسخ همیشه “بله” است. این فقط کاری است که شما به‌طور غریزی انجام می‌دهید.

این فقط یکی از دروغ‌های کوچک و غیر آسیب زا در روابطی است که بدون هیچ‌گونه فکر و تأمل واقعی به وجود می‌آید.

شما به همسرتان نمی‌گویید که ظاهری عجیب‌وغریب یا ناخوشایند دارد ، به‌خصوص اگر رابطه جدید نباشد و هیجان آن‌ها در مورد لباس محسوس باشد. البته اگر  لباس­ های آن ­ها لکه یا پارگی دارند ، این موضوع  را به آن‌ها اشاره‌کرده و به آن‌ها کمک کنید تا لباس جدیدی انتخاب کنند. اما اگر این چیز ساده است ، شما از طریق دروغ های کوچک نظر خود را به او می‌گویید.

دلم برات تنگ‌شده

این‌یک دروغی جالب است که ممکن است دل‌خراش به نظر برسد اما واقعیت دارد. ما همیشه دلمان برای شریک زندگیمان تنگ نمی‌شود ، مگر نه؟ این‌طور نیست که ما به‌طور فعال در تلاش برای جلوگیری از آن‌ احساس هستیم ، اما کار ، مسئولیت‌ها و چیزهای دیگر فضای ذهن ما را اشغال می‌کنند ، و دیگران را برای مدتی از کانون توجه خارج می‌کند.

عباراتی مانند “تو در ذهن من هستی” ، “دلم برایت تنگ‌شده” ، “من به تو فکر می‌کردم” چیزهای شیرینی است که ما فقط از روی عادت آن­ ها را به هم می‌گوییم. این‌ها دروغ‌های مصلحتی در روابط است که حتی به‌عنوان دروغ واقعی قابل‌تشخیص نیستند بلکه جمله‌ای است که می‌تواند درست باشد. این مثل این است که در یک ناحیه خاکستری گشت‌وگذار کنید.

دوستان / خانواده شما عالی هستند

این دروغ همسران که به هم می­ گویند که اگر می‌خواهید بدانید که دروغ مصلحتی کاملاً جدی چیست ، این مثالی است که باید به آن توجه کنید. رابطه برقرار کردن فعالیتی نیست که در خلأ انجام شود. وقتی جزئی از زندگی کسی می‌شوید ، باید خود را با دوستان ، خانواده ، همکاران و … آن‌ها نیز آشنا کنید. این‌یک قرارداد بسته شده است.

شما همیشه نمی‌توانید هر فردی را به‌عنوان شریک زندگی خود انتخاب کنید. حتی ممکن است بعضی از آن‌ها غیرقابل‌تحمل باشد. اعتراف به شریک زندگی خود ، همیشه کار خوبی نیست. این افراد برای آن‌ها مهم هستند و قبل از آمدن شما در زندگی آن‌ها بوده‌اند.

شناخته شدن و بیزاری از آن‌ها می‌تواند به یک دعوای مداوم در رابطه تبدیل شود. به خاطر خوشبختی و هماهنگی ، شما وانمود می‌کنید که آن‌ها را دوست دارید و حتی گاهی با آن‌ها معاشرت می‌کنید. ممکن است غیر صادقانه باشد اما سازشی است که مردم اغلب انجام می‌دهند.

شما خنده‌دار هستید

یکی دیگر از دروغ همسران در رابطه زاناشویی این است که ما با خندیدن به شوخی­ های احمقانه شریک زندگی خود به او محبت می‌کنیم. درحالی‌که شوخ‌طبعی برای همه جذاب است و خصلتی  است که بسیاری از افراد آن را  آرزو می‌کنند ، آسان نیست. بااین‌حال ، به‌سختی به نظر می‌رسد حباب همسرتان را بشکنید و به او بگویید جوک ­های او واقعاً خنده‌دار  است.

بنابراین ما به یکی از رایج‌ترین دروغ همسران غیر آسیب زا در روابط متوسل می‌شویم ،زیرا خنده ساختگی است که می تواند به روابط ما کمک کند. خوب ، حداقل در ابتدای رابطه خوب است . شوخی ­های زشت و توهین‌آمیز ، چیزهای یکسانی نیستند. اگر شریک زندگی شما تمایل به شوخی نژادپرستانه ، دارد، این بازتاب سیستم اعتقادی اوست.

شما باید دستتان را از جیب خود بیرون بیاورید و در این مورد با شریک زندگی خود گفتگوی صادقانه داشته باشید.

خوبم

یکی دیگر از دروغ همسران در رابطه زاناشویی این است که همسران به هم دیگر می ­گویند که از این عبارت به صورت  متداول استفاده می ­شود. هزاران الگوی رفتاری و شوخی (معمولاً با زیروبم جنسیتی) درباره افرادی وجود دارد که پاسخ “من خوب هستم” را می ­توان از آن دریافت کرد اما همیشه به این معنی نیستند و انتظار دارند شرکای آن‌ها بدون نیاز به گفتن کلمات آن را درک کنند. این تفسیر فقط تا حدی درست است. در بیشتر مواقع ، مردم به پاسخ “من خوبم” متوسل می‌شوند زیرا صحبت در مورد احساسات دشوار است.

ما آن‌قدر روی شاد بودن متمرکزشده‌ایم که تمایل داریم در مورد خود قضاوت کنیم ، درحالی‌که شاد نیستیم.

این قضاوت باعث می‌شود احساسات خود را انکار کنیم و جلوی “خوب” بودن را می‌گیریم. اما احساسات فقط وقتی انکار می‌شوند قوی‌تر می‌شوند. زوجین غالباً انتظار دارند که  با یکدیگر آن‌قدر هماهنگ باشند که احساسات یکدیگر را حدس بزنند. این منجر به ایجاد انواع  اختلافات می‌شود که یکی از شرکا آماده پذیرفتن وضعیت روحی واقعی خود نیست و شریک دیگر در تلاش است تا بفهمد چه خبر است.

دروغ مصلحتی در روابط در مورد نگفتن چیزهای کوچک است

دروغ مصلحتی در روابط لزوماً پرچم قرمز نیست ، مگر اینکه یکی از شرکای یک دروغ‌ اجباری بگوید. همه ما به این‌ها متوسل می‌شویم و هر از چند گاهی در پایان از آن‌ها استفاده می‌کنیم.

غالباً ، ما می‌دانیم که یک دروغ مصلحتی به‌طور ناگهانی به اطراف پرتاب می‌شود و این  همان دلیلی است  که طرف مقابل نیز دروغ می‌گوید  که  با آن به خوشبختی و هماهنگی  اجازه می‌دهیم در زندگی ما بلغزند. بااین‌حال ، اگر دروغ‌ها جدی‌تر و پیچیده‌تر می‌شوند ، باید آن را جدی بگیرید و به شریک زندگی خود اطلاع دهید که عدم صداقت در یک رابطه قابل‌قبول نیست.

آره عزیزم خیلی خوب شدی!

یکی دیگر از دروغ همسران در رابطه زاناشویی این است که یکی از طرفین دیر آماده می‌شود. بنابراین تنها پاسخ منطقی به “آیا  خوب به نظر می­ رسم؟” “بله” به صورت  قاطع است حتی اگر این مورد اصلاً  چنین چیزی وجود نداشته باشد ، زیرا در غیر این صورت هرگز به‌موقع از خانه خارج نمی‌شوید.

سؤال بدون پاسخ!

وقتی شخص مهم زندگی شما  نظر شمارا درباره موضوعی می‌پرسد و یا پاسخ چیزی را می ­دهد که  نقطه بازگشتی ندارد ، به‌عنوان‌مثال ایمیل یا متنی که قبلاً ارسال‌شده است ، بنابراین به آن‌ها اطمینان می‌دهید که دقیقاً همان چیزی است که باید می‌گفتند.

زمان هدیه!

وقتی همسر شما می­ خواهد برای شما  هدیه بخرد و این هدیه اصلاً چیزی نیست که شما  آن را دوست داشته باشید یا به آن احتیاج ندارید (درواقع ، شما آن را اتلاف کلی پول می‌دانید) ، اما به صورت خوشحال و شاد عمل می‌کنید زیرا می‌دانید که چیزی نیست که بتوان آن را پس داد.

طعم غذات عالیه!

یکی دیگر از دروغ همسران در رابطه زاناشویی در زمان آشپزی و پختن غذا است .همسر شما به‌عنوان  آشپز پخت‌وپز می‌کند و بدیهی است که از نحوه کار آن‌ها راضی هستید ، بنابراین با خوشحالی به آن‌ها می‌گویید که وعده غذایی خوشمزه است و شما بشقاب خود را پاک می‌کنید تا این ادعای کاملاً نادرست خود را تأیید کنید.

هنگام بیماری

وقتی بیمار هستید و از شما می‌پرسند که آیا  اوضاع شما وحشتناک به نظر می‌رسد یا خیر و شما به آن‌ها می‌گویید که این بد نیست اما قطعاً این‌گونه است.

آیا کمک می کنید؟

وقتی از شما می‌پرسند که آیا می ­خواهید در پهن کردن سفره و آوردن غذا کمک کنید  یا خیر و شما کاملاً واضح  نشان می­ دهید از پیشنهاد آن­ ها راضی هستید در صورتی که واقعاً دوست ندارید این کار را انجام دهید.

وقتی آن‌ها می‌پرسند که آیا می‌خواهید فعالیت عجیب‌وغریب انجام دهید  شما هم به سرعت بله می‌گویید زیرا اگر این کار را نکنید ، از شخص دیگری سؤال می‌کنند زیرا ترجیح می‌دهید اوقات خوبی را باهم داشته باشید.

حسادت می کنی؟

یکی دیگر از دروغ همسران در رابطه زاناشویی در مورد حسادت است.وقتی آن‌ها می‌پرسند آیا شما حسادت می‌کنید و شما بله می‌گویید (حتی اگر کاملاً حسود نیستید) زیرا می‌دانید که این کار باعث می‌شود کمی نسبت به خودشان احساس بهتری داشته باشند این دروغ را می ­گویید.

دروغ دیگری که به همسر خود می­ گویید در مورد خسته شدن از تماشای تلویزیون است. وقتی خیلی از تماشای یک  فیلم خسته شدید و شما مجبور هستید آن فیلم را ببینید  اما ادعا می‌کنید به نوعی آن را دوست دارید زیرا نمی‌خواهید تجربه آن‌ها را از فیلمی که به‌طور واضح از آن لذت می‌برند بی‌رنگ کنید.

وقتی چشمان شما سنگین است و شما در طی ده دقیقه اخیر سر تکان می‌دهید اما آن‌ها از شما می‌پرسند که آیا شما خواب هستید یا خیر و شما می‌گویید  نه من خواب نیستم.

کلام آخر

پس گاهی اوقات دروغ­ های وجود دارد که همسران به هم­دیگر می ­گویند .این دروغ ­ها ممکن است به روابط شما کمک کند مانند اینکه بگوییم دلم برایت تنگ شده است،یا اینکه همسر شما غذایی بپزد  که شما دوست ندارید اما بگویید این غذا را دوست دارم و دروغ­ های دیگری از این دست که به کسی آسیب نمی ­رساند  که می ­تواند حتی خوب هم باشد که ما به این دروغ ­ها، دروغ ­های مصلحتی و غیر آسیب زا  می ­گوییم.

به نظر شما همسران چه دروغ های عجیب و غریب دیگری به هم می گویند؟

دیدگاهتان را بنویسید