چگونه با همکار زن شوهر خود رفتار کنید؟

خانه » بلاگ » چگونه با همکار زن شوهر خود رفتار کنید؟

فهرست عناوین

چگونه با همکار زن شوهر خود رفتار کنید؟

در این مقاله قصد داریم درباره ی اینکه چگونه با همکار زن شوهر خود رفتار کنید؟ مطالبی را بیان کنیم.بسیاری از خانمها با حساس شدن روی این موضوع زندگی را بر خود و شوهرشان تلخ می کنند در حالی که با انجام رفتار ها و عکس العمل های درست می توانند این موضوع را مدیریت کنند

آیا همکاران زن شوهرمان قابل اعتماد هستند؟

اکثر خانم ها کنجکاو هستند که بدانند شوهرشان اوقات روز خود را چگونه سپری می کند ، محیط کارش چگونه است و به خصوص همکاران او چه کسانی هستند؟
مهمترین موضوعی که زن های کنجکاو را اذیت می کند و افکار ناخوشایندی را در ذهن آنها خلق می کند این موضوع است که آیا همکاران مونث شوهرشان افراد قابل اعتمادی هستند یا نه. در واقع سوال درست  این است که آیا در درجه ی اول من به شوهرم اعتماد دارم یا نه.اگر جواب به این سوال بله بود باید یک نفس راحتی بکشیم جون قسمت مهم قضیه را حل کردیم و جای نگرانی نیست.

وجود همکاران زن شوهرمان  را بپذیریم!

برای یک زن سخت است که بپذیرد شوهرش از زن دیگری غیر از او ، برای امجام کارها و مسئولیت هایش کمک گیرد.
اما باید بپذیرم که که مثلا منشی یک رئیس نقش بسیار مهمی در تنظیم وقت او  و سر و سامان دادن به کارهایش ایفا می کند. در واقع منشی و همسر یک هدف مشترک دارند و آن هم پیشبرد موفقیت آمیز کارهای مرد است. وی اگر یکدیگر را به چشم رقیب ببینند و به همدیگر حسادت کنند آنگاه نه فقط کمکی به مرد نمی کنند بلکه چوب لای چرخ او می گذارند و باعث افت کارایی او می شوند.

همکار،همکار است .مرد و زن ندارد!

اینکه همکار همکر است و مرد و زن ندارد را باید شوهر برای همسر خود جا بیندازد. اگر شوهر با رفتارها و صحبت های سنجیده ی خود به همسر خود بفهماند که همان طور که با همکاران مرد خود رفتار می کند با همکارن زن خود هم رفتار می کند حتی محتاط تر حساسیت و کنجکاوی زن هم برطرف می شود.
البته خانم ها باید در نظر بگیرند که شوهرشان اگر بخواهد درمحل کار با همکاران زن خود ارتباط نداشته باشد مجبور است همه ی کارها را خودش انجام بدهد.آنگاه بی شک همه ی روز را باید در بایگانی به دنبال پرونده ای بگردد که از جای آن خبر ندارد.

رفتار خود را نسبت به همکاران زن شوهر خود تغییر دهید

خانم محترم، فراموش نکنید که با کلمات نیشدار و کنایه های آزار دهنده همکاران شوهر خود را مخاطب قرار دهید آنها تصور خوبی از شخصیت شما نخواهند داشت و شوهرتان هم به خاطر این که زنی چنیمپن نادان دارد از چشم آنها خواهد افتاد. و ممکن است شوهرتان برای بدست آوردن احترام خود کارهایی انجام دهد که شما از آن می ترسید.

 چگونه با همکار زن شوهر خود رفتار کنید؟

بهترین شیوه برای برخورد با همکاران زن شوهرتان این است که اگر می بینید همسرتان از متانت و وقار و دقت آن ها تعریف میکند شما نیز خصوصیات آن ها را مورد تقدیر قرار دهید و با آنها مودبانه و با احترام رفتار کنید. به ویژه ز حسادت به آنها خودداری کنید و انتظار نداشته باشید که مثلا منشی شوهرتان برای او پادویی کند. به آنها فخر نفروشید و سعی نکنید که نشان دهید نسبت به آنها برتر هستید. از زحمات و خدمات آنها تشکر کنید.

چگونه با همکار زن شوهر خود رفتار کنید؟
چگونه با همکار زن شوهر خود رفتار کنید؟

 

 

 

10 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید